ЦСКА - Габала 2:0
неделя 18 юни, 2017  |   3933

ЦСКА и Габала играят приятелски мач в Австрия.

- Начало на мача.

- 4 минута. ГОООЛЛЛ!!! Фантастичен гол на Недялков с удар от дистанция, който не остави шансове на вратаря!

- 10 минута. Жълт картон за Бодуров.

- 11 минута. Удар на Абдулаев, който минава покрай вратата на Китанов.

- 12 минута. Удар на Меркадо минава покрай вратата.

- 16 минута. Двуостра игра с положения и пред двете врати, но нищо чисто.

- 19 минута. Страхотна атака, която бе започната от Каранга и премина през Милчо Ангелов. Топката стигна до Меркадо, но неговият мощен удар профуча на сантиметри от гредата.

- 21 минута. Хубава атака на Десподов и Меркадо. Топката стигна до Милчо Ангелов, но той се засуети и топката му бе отнета.

- 23 минута. Невероятен пропуск през вратата на Габала. Милчо Ангелов прекрасно изведе Меркадо сам срещу вратаря, но Меркадо не успя да го прехвърли.

- 24 минута. Енрике и Колев на мястото на Малинов и Меркадо.

- 25 минута. Кубемба заменя Каранга.

- 26 минута. Анатасов заменя Дюлгеров.

- 29 минута. Нова добра атака, но ударът на Милчо Ангелов мина над вратата.

- 37 минута. Антов заменя Бодуров.

- 38 минута. Невероятен пропуск. Енрике отне една топка от защитата на Габала и остана сам срещу вратаря. Той обаче изби в корнер.

- 40 минута. Ново невероятно спасяване на Мамадов, който този път отрази удар на Десподов.

- 44 минута. ГОООЛЛЛ!!! Недялков проби и намери Кубемба. Мамадов спаси, но при добавката нямаше прошка.

КРАЙ НА МАЧА.

Стартови XI: 12. Георги Китанов, 23.Александър Дюлгеров, 5.Николай Бодуров, 4.Божидар Чорбаджийски, 3.Антон Недялков, 17.Давид Симао, 15.Кристиян Малинов, 19.Кирил Десподов, 7.Кевин Меркадо, 29.Милчо Ангелов, 9.Фернандо Каранга

Резерви: Борис Груев, Слави Петров, 14.Валентин Антов, 2.Стойчо Атанасов, 18.Александър Георгиев, 22.Никола Колев, 21.Енрике, 8.Кевин Кубемба