потребители: 24460

ЦСКА и Лудогорец оставиха развръзката за реванша
петък 16 юни, 2017  |   1746

Юношите на ЦСКА до 15 години отстъпиха с 1:2 на Лудогорец в първия мач от 1/4-финалите на Държаното първенство. Двубоят се игра на базата на ЦСКА на Панчарево и беше излъчен на живо по ЦСКА ТВ. Момчетата на Добромир Митов показаха добра игра и ще опитат да вземат своето от реванша в Разград в понеделник (19 юни) и да се класират на полуфиналите.

В днешния мач гостите поведоха в 14-тата минута, а десет по-късно ЦСКА изравни чрез Марио Гуглин. В самия край на първото полувреме армейците имаха прекрасна възможност да поведат, но топката прелетя на сантиметри над гредата. В 53-тата минута разградчани отново излязоха напред в резултата и до края на срещата повече голове не паднаха. Армейците пропуснаха няколко много добри възможности да изравнят, но късметът не беше на тяхна страна и така отстъпиха с гол разлика, като крайният победител ще се определи след реванша.

Състав на ЦСКА: 1. Илия Шаламанов (в), 5. Любомир Митков, 4. Георги Юруков, 6. Марио Гуглин, 2. Марио Николов, 9. Емил Ценов (к), 8. Иван Иванов, 11. Атанас Няголов, 10. Димитър Михайлов, 16. Кристиян Атанасов, 19. Радостин Стоилов
Резерви: 12. Майкъл Георгиев, 3. Алекс Нинов, 18. Михаил Ганев, 7. Михаил Ангелов, 13. Георги Тафраджиев, Александър Иванов, 14. Георги Иванов
Старши треньор: Добромир Митов