потребители: 22667

ЦСКА отново е шампион (СНИМКИ)
неделя 11 юни, 2017  |   2218

Юношите на ЦСКА от набор 2004 отново са шампиони. Момчетата на Атанас Борносузов спечелиха турнира в памет на Никола Котков- Котето и Атанас Михайлов- Начко, в който всички останали отбори играха със своите футболисти от набор 2003. Армейците победиха ДИТ Спорт с 2:1 във финала. До почивката червените водеха с два гола, след като точни бяха Ясен Цеков и Георги Иванов, а пет минути преди края на срещата ДИТ върна едно попадение. Нашите момчета създадоха още редица опасни ситуации пред вратата на противника и само късметът спаси ДИТ от разгромна загуба. С трите гола, който отбеляза в трите мача от турнира, Ясен Цеков грабна приза за голмайстор на надпреварата. ЦСКА 2004 завършва сезона с три трофея, след като тимът стана шампион на своята зонална група с 22 победи в 22 мача, а през февруари спечели турнира "София Къп".

ЦСКА - ДИТ Спорт 2:1
Голмайстори: Ясен Цеков, Георги Иванов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Георги Иванов, Мартин Аврамов, Валентин Ситнилски, Мартин Влаевски, Йоан Лозанов (к), Павел Жабов, Николай Няголов, Ясен Цеков, Александър Бучков, Кирил Великов
Резерви: Милен Младенов, Йоан Борносузов, Георги Шаламанов, Виктор Атанасов, Васил Найденов, Ясен Спиров, Александър Божков, Теодор Иванов
Старши треньор: Атанас Борносузов