потребители: 23677

ЦСКА с двама национали
понеделник 22 май, 2017  |   1307

Юношите на ЦСКА Андрей Йорданов и Йоан Бауренски са част от националния отбор на България до 16 години. Армейците бяха повикани от селекционера Викторио Павлов за приятелските срещи с Кипър на 23 и 25 май (вторник и четвъртък) в островната страна. Двубойте ще се играят на градския стадион в Арадипу и са с начален час 17:00.
Андрей Йорданов и Йоан Бауренски бяха част от състава на представителния ни тим и по време на международния турнир в Албена през април и изиграха силни двубои. В трите приятелски мача срещу Сърбия, Естония и Беларус нашите момчета бяха титуляри, а Бауренски изведе България с капитанската лента срещу Беларус. Той отбеляза гол за равенството 2:2 с Естония, а Йорданов направи асистения за единственото попадение на националите срещу Сърбия при загубата с 1:3.
Въпреки че са родени през 2001 година, Андрей Йорданов и Йоан Бауренски тренират с по-големите юноши и вече направиха дебют за тима ни до 19 години.