потребители: 25089

Пета поредна победа за набор 2006
събота 13 май, 2017  |   1659

ЦСКА 2006 се наложи с 5:3 над ДИТ Спорт в мач от XI кръг на софийското първенство. Мартин Цветков откри резултата още в първата минута, а до края на първата третина Милен Георгиев покачи на 2:0. Във втората част двата отбора си размениха по две попадения, като за ЦСКА точен и в двата случая бе Благовест Банчев. В заключителната трета част на мача първо Александър Благовестов покачи на 5:2, а малко след това ДИТ намали. Поради контузия на вратаря на червените се наложи халфът Никола Николов да застане на вратата в третата третина. Това бе пета поредна победа за момчетата на треньора Явор Божинов.

Следващият мач на набор 2006 е срещу Локомотив (София) и ще се играе на 20 май.

ЦСКА - ДИТ Спорт 5:3 (Мартин Цветков, Милен Георгиев, Благовест Банчев-2, Александър Благовестов)