потребители: 23530

ЦСКА громи на рождения си ден
петък 05 май, 2017  |   1636

Юношите на ЦСКА, родени през 2003 година, постигнаха разгромна победа и вече имат двоен повод за празнуване днес. Армейците, водени от Христо Марашлиев, биха със 7:0 Чавдар в Етрополе. На почивката червените водеха с 3:0, а през второто полувреме реализираха още 4 гола и оформиха убедителния успех. Цветомир Цанев отбеляза 4 попадения за ЦСКА, Данаил Стойчев добави 2, а веднъж се разписа Милен Хаджиев. Това е седма поредна победа за ЦСКА U14 в първенството. В следващия кръг армейците се изправят срещу Спортист 13 (София).

Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 0:7
Голмайстори: Цветомир Цанев (4), Данаил Стойчев (2), Милен Хаджиев

Състав на ЦСКА: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Мартин Кирчев, Мартин Сотиров, Иван Бакалски, Милен Хаджиев, Мартин Аврамов, Георги Манев, Данаил Стойчев, Христо Арсов, Цветомир Цанев
Резерви: Мартин Христов (в), Александър Бучков, Алпай Рамадан, Димитър Стоянов, Денис Стефанов
Старши треньор: Христо Марашлиев