потребители: 23550

ЦСКА II изпусна точки срещу Етър в зрелищен трилър
неделя 30 април, 2017  |   1530

ЦСКА II загуби с 2:3 от кандидата за промоция в Първа лига Етър. Мачът започна изключително неприятно за армейците, които инкасираха попадение още във втората минута. След това обаче червените се вдигнаха на щурм и буквално натикаха съперника в неговата половина. Отлични възможности се откриха пред Тонислав Йорданов и Милчо Ангелов, които обаче пропуснаха. Гостите от своя страна имаха възможност за втори гол, но Конов бе блестящ срещу останал сам срещу него нападател. В добавеното време на първата част логиката все пак възтържествува и Никола Колев изравни с премерен удар.

Втората част започна със страхотен удар на Йорданов, който бе спасен от Акалски. В 58 минута гостите отново излязоха напред след грешка в армейската отбрана. Само четири минути по-късно Тонислав Йорданов за пореден път възстанови равенството в мача с уникален прехвърлящ удар извън наказателното поле. След това мача се превърна в истинска гладиаторска битка, в която Етър имаха повече късмет. 10 минути преди края Тодор Колев донесе победата на гостите с удар от близко разстояние. В добавеното време на мача се стигна и до сериозна разправия на терена, след която Станоев получи директен червен картон.

ЦСКА II - Етър 2:3 (Никола Колев, Тонислав Йорданов)

ЦСКА II: 30. Александър Конов, 2. Иван Турицов, 3. Пламен Гълъбов, 16. Петър Витанов, 4. Ангел Лясков, 8. Никола  Колев, 6. Красимир Станоев, 9. Тонислав Йорданов, 10. Милчо Ангелов, 7. Румен Руменов, 18. Георги  Търтов

Резерви: 1. Слави Петров, 20. Мартин Симеонов, 5. Асен Георгиев, 17. Петър Петров, 11. Айкут Рамадан, 19. Иван Митрев, 14. Николай Янков

Старши треньор: Светослав Тодоров