потребители: 24477

ЦСКА с важна победа над Септември
четвъртък 27 април, 2017  |   1541

ЦСКА U16 постигна изключително важна победа с 3:2 над състава на Септември. Момчетата на Сашо Борисов започнаха мача по уникален начин и още в 20 минута вече водеха с класически резултат след попадения на Росен Петров, Огнян Николов и Асен Дончев. Домакините все пак успяха да се съвземат и в края на полувремето върнаха един гол. Армейците обаче изпуснаха да вкарат още няколко пъти топката в противниковата врата, а Огнян Николов освен с гола, се отличи и с две асистенции и удар в гредата.

През втората част ЦСКА отново доминираше и положенията пред вратата на Септември следваха едно след друго. Противно на игровата логика обаче гол падна във вратата на червените след нелепа грешка в защита.

Армейците продължават да водят в класирането с актив от 67 точки, а Левски запазва второто място. В следващия кръг възпитаниците на Сашо Борисов играят с Царско село.

Септември - ЦСКА 2:3 (Росен Петров, Огнян Николов, Асен Дончев)

ЦСКА: Кристиян Сотиров (в), Дейвид Симеонов, Крум Николов, Йоан Бауренски, Николай Рагин, Ертан Тахиров, Христо Панчев, Огнян Николов, Росен Петров, Кристиан Върбанов, Асен Дончев (Стефан Димитров, Стоян Иванов, Митко Русанов, Димитър Жабов, Георги Денев)

Старши треньор: Сашо Борисов