потребители: 18567

Грациите на ЦСКА с медали от Германия и Сърбия
понеделник 24 април, 2017  |   1447

Талантливите гимнастички на ЦСКА спечелиха много медали от силни турнири в чужбина. Наши грации участваха в "Ritum Cup" 2017 в сръбската столица Белград. Надпреварата е съпровождащ турнир на ФИГ. Никол Антова и Виктория Николаева взеха бронзови отличия при девойките младша възраст до 10 години съответно на съчетанията си без уред и на въже. Симона Берова, която преди седмица игра финал на най-престижното състезание за възрастта си в България- "Елит", остана на пето място след леки неточности и конкуренция от 36 гимнастички. Момичетата ни бяха водени от треньора Светослава Калоянова и нейния помощник Биляна Проданова.
С четири златни и два бронзови медала се завърнаха гимнастичките на ЦСКА от турнир в германския град Лудвигсхафен. Първо място заеха Ема Младенова, Полина Запрянова, Ивета Иванова и Никол Колева на отделните уреди, а Ева Йорданова и Йоанна Аврамова останаха на крачка от златните отличия. Грациите са възпитанички на треньорите Вивиан Делийска и Надя Батова.