потребители: 25172

ЦСКА зарадва с победа преди Великден
петък 14 април, 2017  |   1916

Юношите на ЦСКА, родени през 2002 година, постигнаха разгромна победа с 6:0 над Елит (София). Момчетата на Добромир Митов владееха инициативата през целия двубой и заслужено взеха трите точки от мача. Капитанът на ЦСКА Емил Ценов откри резултата в 9-тата минута, а 10 по-късно Радостин Стоилов удвои за армейците. Отново Ценов се разписа за 3:0 в последните секунди на първата част. След подновяването на играта червените продължиха да доминират на терена на стадион "Академик". Димитър Михайлов отбеляза четвъртия гол за ЦСКА, Марио Попов вкара за 5:0, а с второто си попадение в мача Радостин Стоилов оформи крайния резултат- 6:0. ЦСКА удари и греда и пропусна много чисти положения да направи резултата още по-убедителен. Това е втора победа за ЦСКА над Елит през сезона, след като през есента армейците се наложиха над противника си с 6:2. Следващата седмица е вечното дерби при юношите до 15 години. ЦСКА е домакин на Левски в събота (22 април) от 11:00 часа.

Елит (София) U15 - ЦСКА U15 0:6
Голмайстори: Емил Ценов (2), Радостин Стоилов (2), Димитър Михайлов, Марио Попов

Състав на ЦСКА: Майкъл Георгиев (в), Марио Гуглин, Георги Юруков, Иван Иванов, Емил Ценов (к), Георги Тафраджиев, Димитър Михайлов, Марио Николов, Радостин Стоилов, Михаил Ангелов, Марио Попов
Резерви: Илия Шаламанов (в), Александър Иванов, Атанас Няголов, Михаил Ганев
Старши треньор: Добромир Митов