потребители: 24461

ЦСКА срази Монтана
събота 08 април, 2017  |   1274

Прекадетите на волейболния ЦСКА започнаха с победа зоналния турнир от държавното първенство, който се провежда в Пазарджик. Армейците не оставиха никакви шансове на Монтана и заслужено постигнаха успех с 3:0 гейма в първия си мач от надпреварата. Утре (9 април) червените ще изиграят останалите си два двубоя от групата. От 10:30 часа е срещата с Пирин (Разлог), а мачът с домакините от Хебър е от 15:00 часа.
Победителят от зоналния турнир ще се класира за финалите на републиканското първенство. Заелите второ и трето място тимове ще продължат участието си в квалификационни турнири, а четвъртият отбор от групата приключва състезателния сезон. Армейците са водени от треньорите Симеон Симеонов и Станислав Георгиев.