потребители: 22694

ЦСКА U19 с равенство в Стара Загора
събота 01 април, 2017  |   589

Юношите старша възраст на ЦСКА завършиха наравно 1:1 като гост на Берое в Стара Загора. Двубоят от XX кръг на Елитната група до 19 години се игра на стадион "Локомотив". Домакините поведоха рано в разултата. В 43-тата минута Иван Митрев беше спънат в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Георги Търтов не сбърка при изпълнението й и върна равенството в мача. През второто полувреме ЦСКА натисна противника и беше отборът, който по-силно желаеше победата. Момчетата на Ивайло Станев изпуснаха няколко добри възможности да поведат, но до гол не се стигна и до края резултатът остана непроменен.

ЦСКА продължава да е лидер в Елитната юношеска група до 19 години. Армейците имат актив от 49 точки, като до момента през сезона записаха 15 победи, 3 равенства и само 1 загуба. В следващия кръг червените гостуват на Лудогорец.

Берое U19 - ЦСКА U19 1:1
Голмайстор: Георги Търтов (дузпа)

Стартов състав: Борис Груев (в), Асен Георгиев, Никола Борисов, Георги Костов, Мартин Симеонов, Петър Д. Петров, Георги Търтов, Николай Янков, Радослав Живков, Даниел Йорданов, Иван Митрев
Резерви: Петър Л. Петров (в), Добромир Бонев, Иван Турицов, Хосеин Трайков, Айкут Рамадан, Мартин Ачков
Старши треньор: Ивайло Станев