потребители: 23679

Четири греди и два гола за ЦСКА U15 (РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА)
събота 01 април, 2017  |   2006

Юношите на ЦСКА, родени през 2002 година, победиха връстниците си от Царско село с 2:0. Двубоят от XX кръг на Елитната юношеска група до 15 години, Югозападна зона, се игра на втори терен на  комплекс "Царско село". Момчетата на Добромир Митов започнаха мача на високи обороти и за десет минути удариха две греди. В 28-та минута ЦСКА откри резултата. След центриране от корнер топката попадна в краката на Кристиян Атанасов, топовният му изстрел се отби в напречния стълб и влезе във вратата на гостите. След почивката армейците продължиха да контролират събитията на терена. В 50-та минута след бърза контраатака Кристиян Атанасов отбеляза за 2:0. До края на срещата ЦСКА продължи да атакува и червените пропуснаха няколко отлични възможности за гол, но в крайна сметна до трети такъв не се стигна и ЦСКА спечели мача с 2:0.
Следващият двубой на ЦСКА U15 е срещу Чавдар (Етрополе). Армейците гостуват на противника си на 4 април (вторник) от 11:00 часа.

ЦСКА U15 - Царско село U15 2:0
Голмайстор: Кристиян Атанасов (2 гола)

Състав на ЦСКА: 1. Илия Шаламанов (в), 5. Любомир Митков, 14. Александър Иванов, 4. Георги Юруков, 8. Иван Иванов, 11. Мартин Аврамов, 9. Емил Ценов (к), 2. Марио Николов, 10. Димитър Михайлов, 16. Кристиян Атанасов, 19. Радостин Стоилов
Резерви: 12. Майкъл Георгиев (в), 17. Марио Попов, 13. Георги Тафраджиев, 18. Михаил Ганев, 7.Михаил Ангелов
Старши треньор: Добромир Митов