потребители: 24651

Четвърта поредна победа за баскетболния ЦСКА
неделя 26 март, 2017  |   1822

Баскетболистите на ЦСКА до 19 години постигнаха четвърта поредна победа в шампионата. След като надделяха над БУБА със 71:65 точки в петък (24 март), днес момчетата на Йордан Колев постигнаха нов успех над Рилски спортист U19. Армейците победиха с 68:59 точки, като само отпускането през второто полувреме ги лиши от още по-убедителен резултат. Баскетболистите на ЦСКА влязоха агресивно в мача и на паузата вече имаха аванс от 14 точки. Втората четвърт пък бе най-силна за червените, като резултатът в нея бе 24:11 точки. Старши треньорът Йордан Колев даде шанс на всички свои възпитаници да вземат участие в сблъсъка в "Арена Самоков".

В същото време децата до 12 години се наложиха категорично над Славия с разгромното 68:29 точки в зала "Румен Пейчев".