петък 24 март, 2017  |   3925

ЦСКА и Монтана играят приятелска среща на базата на ЦСКА в Панчарево.

- Начало на мача.

- Гостите ще играят първи с топката.

- 5 минута. Прекрасна атака на ЦСКА, която бе започната от Кулма, завърши с удар на Симао, който мина на сантиметни от дясната греда.

- 9 минута. Пробив на Меркадо. Топката стигна до Педро, който шутира, но вратарят на Монтана спаси без проблем.

- 11 минута. ГООООЛ!!!! Арсенио центрира и Кулма с глава не остави никакви шансове на вратаря на гостите.

- 13 минута. Удар на Меркадо от пряк свободен удар минава на 20-30 сантиметра над гредата.

- 17 минута. Прекрасен пробив на Арсенио, който намери Педро сам в наказателното поле. Ударът на португалеца профучава над гредата.

- 18 минута. Меркадо намери Пинто, който с удар от въздуха от границата на наказателното поле застраши сериозно вратата на Монтана.

- 22 минута. Положение за Монтана. Ударът минава покрай вратата.

- 25 минута. Сериозно разбъркване пред вратата на Монтана. Защитата успява да избие.

- 28 минута. Рейд на Меркадо завършва с удар от малък ъгъл, който е спасен от вратаря.

- 32 минута. Удар на Дорде Ивеля минава над вратата на Конов.

- 34 минута. Продължителна атака на ЦСКА завършва с удар на Пинто, който профучава на сантиметър от гредата.

- 36 минута. Авторитетна намеса на Конов след удар на нападател на Монтана от малък ъгъл.

- КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

- Никола Колев и Кристиян Малинов заменят Пинто и Симао.

- Начало на второто полувреме.

- 47 минута. Удар на Арсенио високо над вратата.

- 52 минута. Кулма отбелязва, но е в положение на засада.

- 55 минута. Пробив на скорост на Кулма, но центрирането му не стига до негов съотборник.

- 59 минута. Иван Митрев заменя Руи Педро. Станоев на мястото на Перес.

- 64 минута. ГООООЛЛЛ!!! Александър Дюлегров поразява вратата на Монтана от малък ъгъл.

- 67 минута. Валентин Антов влиза на мястото на Гълъбов.

- 71 минута. Иван Турицов заменя Арсенио.

- 72 минута. Радослав Живков на мястото на Митрев.

- 76 минута. Даниел Йорданов заменя Кулма.

- 78 минута. Меркадо излиза. Добромир Бонев влиза в игра.

- 79 минута. Греда за Монтана след мощен шут от границата на наказателното поле.

КРАЙ НА МАЧА.

СТАРТОВИ ХI НА ЦСКА: Александър Конов (в), Александър Дюлгеров (к), Пламен Гълъбов, Рафаел Перес, Петър Витанов, Рубен Пинто, Давид Симао, Руи Педро, Арсенио Нунеш, Кевин Меркадо, Густаво Кулма.

РЕЗЕРВИ: Борис Груев (в), Валентин Антов, Красимир Станоев, Кристиян Малинов, Иван Турицов, Никола Колев, Добромир Бонев, Георги Търтов, Даниел Йорданов, Радослав Живков, Иван Митрев.