потребители: 24340

ЦСКА U17 отстъпи на Берое
четвъртък 23 март, 2017  |   816

Юношите младша възраст на ЦСКА отстъпиха с минималното 0:1 на Берое в Стара Загора. Двубоят от XX кръг на Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от помощните терени на стадион "Берое". През първото полувреме армейците удариха греда и пропуснаха няколко добри възможности да открият резултата. След почивката домакините получиха право да изпълнят дузпа, която реализираха за 1:0. Червените показаха, че ще се борят докрай за точките в мача и натиснаха противника си. Момчетата на Антон Димитров продължиха да създават добри положения, но топката така и не влизаше в мрежата на заралии, като се стигна до още една греда за ЦСКА и в крайна сметка тимът ни допусна поражение.
В следващия кръг армейците приемат Септември. Срещата е на 1 април (събота) от 15:30 часа.

Берое (Стара Загора) U17 - ЦСКА U17 1:0

Състав на ЦСКА: Борислав Начев (в), Адриан Гиргинов, Николай Нинов, Милен Манчев, Емануил Личев, Жулиан Манолов, Александър Георгиев, Радослав Илиев, Джулио Чарлов, Митко Митков, Борислав Будинов
Резерви: Любослав Златков, Михаел Георгиев, Георги Георгиев
Старши треньор: Антон Димитров