потребители: 18567

Две купи за ЦСКА от първия турнир "Йордан Йовчев" (ВИДЕО)
сряда 22 март, 2017  |   1019

Състезателите по спортна гимнастика на ЦСКА спечелиха две купи от първия турнир "Йордан Йовчев" за "Купа Дженерали", който се проведе днес. Отборът ни при момчетата грабна сребърните медали от надпреварата. Момчетата в състав Дарио Панайотов, Максим Казанджиев и Здравко Добрев се представиха много добре и бяха бурно аплодирани от зрителите в зала "Раковски". Момичетата ни Еванджелин-Ясмин Михайлова, Никол Соколова и Симона Тодорова спечелиха бронзовите отличия. В турнира се включиха 14 клуба с общо 21 отбора- 10 при момичетата и 11 при момчетата, съставени от по трима гимнастици. Всички участници бяха наградени лично от патрона на състезанието и легенда на ЦСКА Йордан Йовчев. Класиралите се в топ 6 при двата пола получиха и парични премии. Това беше първият етап на надпреварата, на 24-и юни ще се проведе вторият турнир, който ще бъде за същите възрасти- момичета и момчета младша и старша възраст. Най-вероятно през месец декември ще се състои и финалният етап за "Купа Дженерали".

ВИЖТЕ РЕПОРТАЖ ОТ ТУРНИРА "ЙОРДАН ЙОВЧЕВ" ЗА "КУПА ДЖЕНЕРАЛИ".