потребители: 134 945

Скандален съдия изхвърли ЦСКА от турнира за Купата на БФС
вторник 14 март, 2017  |   3943

Главният съдия Георги Андреев ощети сериозно отбора на ЦСКА U16 и гo изхвърли от турнира за Купата на БФС. В полуфиналната среща реванш, която се игра на помощния терен на стадион "Виваком Арена- Георги Аспарухов", червените завършиха 1:1 с Левски, но в първия двубой армейците отстъпиха с 0:1. Така с общ резултат 1:2 ЦСКА напусна надпреварата. Момчетата на треньора Сашо Борисов бяха по-добрият отбор на терена и логично поведоха рано в резултата с гол на Росен Петров. През второто полувреме ЦСКА отново бе по-активният тим, но при една контраатака съдията не отсъди очевидно нарушения срещу защитника ни Стоян Иванов и домакините се възползваха от получения подарък и изравниха резултата. След попадението армейците се вдигнаха на щурм, но така и не успяха да отбележат ново попадение. В добавеното време на срещата се стигна до меле в наказателното поле, при което играч на ЦСКА бе блъснат без топка, но съдията реши да покаже червен картон на Андрей Йорданов, а не на провинилия се футболист на сините. Така след няколко минути в разправии, съдията свири последния съдийски сигнал и изхвърли ЦСКА от битката за трофея.