потребители: 23530

ЦСКА U16 загря с победа за реванша с Левски
неделя 12 март, 2017  |   685

Футболистите на ЦСКА, родени през 2001 година, победиха Миньор в Перник в изтеглен двубой от XXV кръг на Зоналната група- София (столица). Момчетата на Сашо Борисов диктуваха събитията на терена през всички 80 минути. От самото начало на срещата армейците натиснаха противника и създадоха няколко много добри възможности за гол. Резултатът беше открит от Росен Петров в края на първата част, а в началото на второто полувреме Асен Дончев удвои преднината на червените. Така ЦСКА загря с победа за реванша от полуфиналите за Купата на БФС срещу Левски във вторник (14 март). Двубоят ще се играе от 14:00 часа на помощния терен на стадион "Виваком Арена- Георги Аспарухов". В първата среща ЦСКА отстъпи с 0:1.

ЦСКА - Миньор (Перник) 2:0
Голмайстори: Росен Петров, Асен Дончев

Състав на ЦСКА: Кристиян Сотиров, Крум Николов, Николай Рагин, Ертан Тахиров, Стоян Иванов, Христо Панчев, Кристиан Върбанов, Огнян Николов, Асен Дончев, Росен Петров
Резерви: Майкъл Георгиев, Георги Денев, Стефан Димитров, Митко Русанов, Димитър Жабов, Дейвид Симеонов
Старши треньор: Сашо Борисов