потребители: 22301

Женският отбор на ВК ЦСКА продължава победната си серия
петък 03 март, 2017  |   985

Волейболистките на ЦСКА продължават да трупат само победи през 2017 година. Армейките се наложиха над Казанлък Волей с 3:0 гейма и постигнаха шеста поредна победа, като петата беше служебна срещу отказалия се Бургас 2007.
ЦСКА започна срещата убедително и поведе с 16:11 точки. Момичетата на Юлия Иванова допуснаха изравняване, но се съсредоточиха и взеха първата част с 25:21. И във втория гейм армейките поведоха с разлика, а гостите изравниха, но отново ЦСКА не се даде и затвори частта на 20 точки. Идентична беше ситуацията в зала "Васил Симов" и в третия гейм. Червените обаче отново демонстрираха класата си и спечелиха мача след 25:17 в последната, трета част. С най-много точки за ЦСКА се отчете Ралина Дошкова- 16, а по 12 добавиха Силвия Кьосева и Ивета Станчулова.
ЦСКА заема третото място във временното класиране с 25 точки от 13 мача. В следващия кръг армейките гостуват на лидера Марица в Пловдив. Двубоят е на 7 март (вторник) от 17:30 часа в залата на ПУ "Пайсий Хилендарски".

ЦСКА - Казанлък Волей 3:0
(25:21, 25:20, 25:17)

Състав на ЦСКА: Полина Нейкова, Ралина Дошкова, Силвия Кьосева (к), Ивета Станчулова, Мартина Хикова, Натали Петрова, Михаела Михайлова (либеро)
Старши треньор: Юлия Иванова