ЦСКА победи НСА с гол в продължението ★ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

потребители: 12364

ЦСКА победи НСА с гол в продължението
четвъртък 09 февруари, 2017  |   697

Мъжкият отбор по хокей на ЦСКА постигна драматичен успех над НСА. Момчетата на треньора Кирил Ходулов победиха с 6:5 противника си след гол в 2:28 минута на продължението.
Армейците започнаха мача без необходимата концентрация и подцениха съперника. НСА поведе, ЦСКА изравни, но съперникът на нашите хокеисти стигна до второ попадение за 2:1. На почивката между първата и втората третина треньорът направи необходимите корекции и ЦСКА взе втората част с 3:0. За CSKA.BG Кирил Ходулов изрази разочарованието си от някои съдийски отсъждания и сподели, че в протокола за мача като единствен лайнсмен е бил записан треньорът на НСА Виктор Старов. През третата част армейците играха 10 минути с човек по-малко, допуснаха 3 гола, а се разписаха веднъж и се стигна до продължение. Още в 2:28 минута от оувъртайма Георги Благоев отбеляза победния гол за ЦСКА. Той завърши мача с 2 попадения, а по едно за успеха с 6:5 добавиха Петър Михов, Янаки Гачев, Антон Здравков, Васил Найденов и Николай Божанов.