потребители: 22752

ЦСКА - Сьондерийске 0:1
петък 03 февруари, 2017  |   4126

ЦСКА и Сьондерийске играят контрола, която ще е последна за ЦСКА по време на лагера в Испания. Следете мача с CSKA.BG.

- Отборите излизат на терена. Всичко е готово за началото на мача.

- Начало на мача.

- На стадиона има група фенове на ЦСКА.

- 5 минута. Първа възможност за ЦСКА. Арсенио проби и попаде на Каранга, който обаче не успя да се справи със защитниците на Сьондерийске.

- 7 минута. Нервно и разпокъсано начало на мача. След по-активния старт на датчаните ЦСКА изравни играта и започна да контролира събитията на терена.

- 8 минута. Страхотен шанс за Густаво Кулма, който обаче загуби баланс в решителния момент и не успя да преодолее вратаря на Сьондерийске.

- 10 минута. Китанов спасява изключително силен удар от разстояние.

- 17 минута. Страхотен шанс за ЦСКА. Бумал изведе Руи Педро, който пусна остър пас, но защитник на датчаните изблъска Каранга и му попречи да отбележи. Съдията дава сигнал играта да продължи.

- 25 минута. Армейците трайно овладяха инициативата в мача.

- 29 минута. Нарушение срещу Педро, който има нужда от лекарска помощ. Педро обаче ще продължи мача.ч

- 32 минута. Изключително спорна засада на Каранга, който беше останал сам срещу вратаря на Сьондерийске.

- 36 минута. Превъзходен пас на Пинто към Недялков, който проби по крилото и центрира към Каранга. Бразилецът стреля с глава, но съдията е отсъдил нарушение в нападение.

- 40 минута. Далечен удар за датчаните. Китанов без проблеми.

- 45 минута. Отлична атака на ЦСКА.  Арсенио е блокиран в последния момент от датчаните.

. Край на първото полувреме.

- Начало на второто полувреме. Кевин Кубемба заменя Каранга.

- 50 минута. Опасна атака за Сьондерийске. Китанов обаче излезе и пресече.

- 52 минута. Нова брилянтна намеса на Китанов. Датчаните започват по-активно втората част на мача.

- 55 минута. Играта е спряна за оказване на медицинска помощ на футболист на Сьондерийске.

- 56 минута. Пробив на Арсенио, който подаде към Педро, но той не успя да стигне до топката.

- 59 минута. Давид Симао заменя Руи Педро.

- 65 минута. Груба грешка в защитата на Сьондерийске, но Арсенио не успя да се ориентира по най-добрия начин. В крайна сметка датчаните се справят.

- 67 минута. Пинто центрира и удар с глава на Перес. Вратарят на датчаните лови.

- 69 минута. Кристиян Якобсен бележи с глава от много близко разстояние.

- 70 минута. Божидар Чорбаджийски заменя Николай Бодуров.

- 73 минута. Кирил Десподов влиза на мястото на Арсенио Нунеш.

- 76 минута. Отлична намера са Китанов след удар на Якобсен.

- 78 минута. Рафаел Перес подаде към Кевин Кумемба след корнер, но сантиметри не достигнаха на Кубемба, за да отправи удар.

- 82 минута. Нова отлична намеса на Китанов.

- 83 минута. Два поредни корнера за Сьондерийске. Защитата на ЦСКА се справя със ситуацията.

- 84 минута. Александър Георгиев заменя Густаво Кулма.

- Край на мача

Стартов състав: 12. Китанов, 3. Антон Недялков, 27. Николай Бодуров, 5. Рафаел Перес, 23. Александър Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 20. Петрус Бумал, 10. Арсенио Нунеш, 21. Руи Педро, 26. Густаво Кулма, 13. Фернандо Каранга.

Резерви: 30. Александър Конов, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 8. Румен Руменов, 9. Преслав Йорданов, 16. Красимир Станоев, 17. Давид Симао, 18. Александър Георгиев, 19. Кирил Десподов, 22. Никола Колев, 29. Милчо Ангелов, 24. Кевин Кубемба, 7. Кевин Меркадо, 25. Тонислав Йорданов

Срещата ще можете да проследите на CSKA.BG.

Пламен Гълъбов е с лека травма и ще пропусне днешната контрола.