потребители: 22755

ЦСКА - Динамо (Киев) 2:2 (снимки)
понеделник 30 януари, 2017  |   4446

ЦСКА и Динамо Киев играят приятелска среща в Испания.

- Начало на мача. Армейците са подкрепяни от агитка на терена в Марбеля. Антон Недялков е капитан на отбора.

- 2 минута. Удар на Кулма е париран от защитник на Динамо.

- 3 минута. Разбъркване пред Китанов. Защитата се справя без особени проблеми.

- 4 минута. ГОООООЛЛЛЛ!!!!!!! Руи Педро бележи след пробив на Кулма, който подане на Преслав Йорданов. Той попаде на Дюлгеров, който асистира на Педро.

- 8 минута. Корнер за ЦСКА. От ситуацията не произтича нищо сезиозно.

- 15 минута. Прекрасна многоходова атака на ЦСКА. Ударът на Пинто обаче минава покрай вратата.

- 18 минута. Равностойна игра в последните минути.

- 26 минута. Хубав пробив на Антон Недялков, но защитата на Динамо се справя с положението.

- 28 минута. Опасност пред Китанов, но топката излиза в аут.

- 35 минута. Атака на ЦСКА. Преслав Йорданов изпревари Домагой Вида, но ударът му с глава е неточен.

- 36 минута. Добра многоходова атака на Динамо завършва с изравнително попадение.

- 38 минута. Корнер за ЦСКА. Бодуров стреля с глава, но е извършил нарушение.

-38 минута. Втори гол за Динамо след бърза контраатака.

- Край на първото полувреме.

- Начало на второто полувреме. Бившият състезател на ЦСКА Жуниор Мораес влиза в игра за Динамо. Божидар Чорбаджийски заменя Николай Бодуров.

- 49 минута. Пряк свободен удар за ЦСКА на границата на наказателното поле. Нарушението на Мораес беше вътре в наказателното поле.

- 50 минута. ГРЕДА! Максим Ковал избива удара на Кулма в гредата.

- 55 минута. Давид Симао заменя Петрус Бумал.

- 57 минута. Милчо Ангелов заменя Преслав Йорданов.

- 62 минута. Няколко промени в състава на Динамо.

- 66 минута. Чудесен пас на Пинто към Недялков. Недялков центрира, но вратаря на Динамо в последния момент се намеси.

- 68 минута. Стойчо Атанасов и Кирил Депсподов заменят Кулма и Недялков.

- 73 минута. Конов заменя Китанов, а Александър Георгиев заменя Арсенио Нунеш.

- 75 минута. Руменов заменя Педро.

- 80 минута. Пламен Гълъбов и Никола Колев заменят Рафаел Перес и Рубен Пинто.

- 87 минута. Без опасни положения в последните минути.

- 90 минута. Корнер за ЦСКА. Удар с глава на Пламен Гълъбов. Вратарят на Динамо със сетни сили избива в нов корнер.

- 90+2 минута. ДУЗПА ЗА ЦСКА за нарушение срещу Десподов.

- 90+3 минута. ГООООЛЛЛ!!!! Десподов реализира дузпата и изравнява.

- Край на мача.

ЦСКА: 12. Георги Китанов, 3. Антон Недялков, 27. Николай Бодуров, 5. Рафаел Перес, 23. Александър Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 20. Петрус Бумал, 21. Руи Педро, 10. Арсенио Нунеш, 26. Густаво Кулма, 9. Преслав Йорданов

Резерви: 30. Александър Конов, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 8.Румен Руменов, 16.Красимир Станоев, 17.Давид Симао, 18.Александър Георгиев, 19.Кирил Десподов, 22.Никола Колев, 28.Пламен Гълъбов, 29.Милчо Ангелов, Тонислав Йорданов.

Старши треньор: Стамен Белчев