потребители: 21989

Два медала за боксьорите на ЦСКА
петък 27 януари, 2017  |   2270

Боксьорите на ЦСКА спечелиха два бронзови медала от Държавния личен шампионат- мъже, който се провежда в Пазарджик. Днес се изиграха полуфиналите в турнира.
Въпреки че загубиха срещите си при 69-килограмовите, Юлиан Бонзов и Мартин Петров взеха бронзови отличия от състезанието. Бонзов се представи на много добро ниво в мача срещу Здравко Попов, но отстъпи по точки. Съдийските гласове в двубоя на Петров с Кристян Тодоров също бяха в полза на съперника на нашето момче.
Третият представител на ЦСКА на шампионата днес беше Калин Мавродиев в категория до 64 килограма. Неговият противник Денис Михайлов не се качи на ринга и армеецът достигна до финала без бой. В мача за титлата Мавродиев ще боксира срещу Алекс Димитров. Двубоят е утре (28 януари) от 10:00 часа. Очаквайте подробности на CSKA.BG.
Треньори на нашите състезатели в турнира са Александър Мартинов и Златислава Чуканова.