потребители: 24609

3 победи и 2 загуби за БК ЦСКА
четвъртък 26 януари, 2017  |   4302

Състезателите на Боксов клуб ЦСКА постигнаха 3 победи и допуснаха 2 поражения на Държавния личен шампионат-мъже днес.
В категория до 64 килограма Калин Мавродиев отказа противника си Михаил Альошев във втория рунд. При 69-килограмовите Любомир Пенев загуби по точки от Здравко Попов, а Юлиян Бонзов се поздрави с успех над Айхан Юсейнов след 3:0 съдийски гласа. Мартин Петров се класира за 1/2-финалите също след победа по точки- 3:0 срещу Даниел Иванов. В категория до 81 килограма състезателят на ЦСКА Николай Ночев не успя да преодолее Данаил Йорданов и отпадна от турнира.

Утре са полуфиналите на тримата наши боксьори. Сесията в залата в Пазарджик започва в 15:00 часа. На ринга Калиин Мавродиев ще се изправи срещу Денис Михайлов, Юлиян Бонзов ще има за противник Здравко Попов, а противник на Мартин Петров ще бъде Кристиян Тодоров. Треньор на армейците в турнира е Александър Мартинов, а Златислава Чуканова е негов помощник.