потребители: 22304

ЦСКА - Рубин (Казан) 2:4
четвъртък 26 януари, 2017  |   3467

ЦСКА играе втората си контрола по време на лагера в Испания срещу руския Рубин (Казан). Мачът започна в 13:00 часа и се играе в "Аяла Поло Клуб" в Сотогранде. Следете развитието на двубоя минута по минута на CSKA.BG

- Начало на мача.

- 2 минута. Равностойна игра в началото.

- 4 минута. Пробив на Дюлгеров. Защитата на Рубин се справя с опасността.

- 6 минута. Засада на Преслав Йорданов.

- 10 минута.  Позиционна игра без голови опасности.

- 11 минута. Прекрасен пробив на Руи Педро, но в крайна сметка защитата на Рубин се справи.

- 15 минута. Отново засада на Преслав Йорданов.

- 16 минута. Далечен пас на Перес към Кулма. Той финтира защитник и центрира, но Сонг изпревари Нунеш.

- 22 минута. Засада на Манолев.

- 24 минута. ГОООЛЛЛЛЛ!!!!!! Рубен Питно изведе Станислав Манолев в коридор и Манолев матира вратаря на Рубин.

- 25 минута. Сериозна опасност за Рубин. След рикошет топката излиза в ъглов удар. След него Китанов избива във втори пореден корнер за руснаците.

- 30 минута. Удар на Педро е блокиран. След това Преслав Йорданов е повален в наказателното поле, но съдията дава знак играта да продължи.

- 32 минута. ГОООООЛЛЛ!!! Фамозен гол на Руи Педро, който не остави никакви шансове на вратаря на Рубин с прехвърлящ удар от границата на наказателното поле.

- 34 минута. Рубин върна едно попадение след добра атака.

- 41 минута. След изпълнение на ъглов удар нападател на Рубин остана непокрит в наказателното поле и с глава изравни.

- 43 добър пробив на Кулма, който намира Педро, но ударът му е блокиран.

- 44 минута. Възможност за Рубин, но Джонатан стреля покрай вратата.

- 44 минута. Нова добра атака за ЦСКА, но ударът на Арсенио минава на сантиметри покрай гредата.

- КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

- Начало на второто полувреме. Кирил Десподов, Давид Симао и Стойчо Атанасов влизат на мястото на Станислав Манолев, Преслав Йорданов и Рубен Пинто.

- 50 минута. Равностойно начало на втората част без опасности пред двете врати.

- 54 минута. Рубин е малко по-активният отбор на терена, но без да успее да създаде опасности пред Китанов.

- 55 минута. Давид Симао се пребори за спорна топка, след което Педро намери Кулма, но той бе в положение на засада.

- 60 минута. Никола Колев, Румен Руменов, Красимир Станоев, Тонислав Йорданов и Александър Георгиев и Пламен Гълъбов влизат в игра.

- Излизат Нунеш, Педро, Перес, Кулма, Чорбаджийски и Бумал.

- 71 минута. Грешка в защитата на ЦСКА и нападател на Рубин се възползва за да вкара трети гол за своя състав.

- 76 минута. Добра атака на ЦСКА, но Тонислав Йорданов е в засада. Решението на съдията е доста спорно.

- 80 минута. Станислав Манолев се връща в игра на мястото на Александър Дюлгеров, който получи травма в дясната ръка.

- 81 минута. Корнер за ЦСКА, защитата на Рубин се справя.

- 82 минута. Нов корнер за ЦСКА. Разбъркване, но Руменов не успя да шутира.

- 84 минута. Манолев центрира, но Тонислав Йорданов остава под топката.

- 85 минута. Контузия на Манолев.

- 86 минута. ЦСКА ще доиграе с човек по-малко. Манолев не може да продължи мача.

- 88 минута. Четвърти гол за Рубин.

-  Край на мача.

Стартов състав: 12. Георги Китанов (в), 11. Станислав Манолев, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Рафаел Перес, 23. Александър Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 20. Петрус Бумал, 21. Руи Педро, 10. Арсенио Нунеш, 26. Густаво Кулма и 9. Преслав Йорданов.
Резерви: 30. Александър Конов (в), 2. Стойчо Атанасов, 3. Антон Недялков, 8. Румен Руменов, 16. Красимир Станоев, 17. Давид Симао, 19. Кирил Десподов, 18. Александър Георгиев, 22. Никола Колев, 25. Тонислав Йорданов, 28. Пламен Гълъбов
Старши треньор: Стамен Белчев

Милчо Ангелов, Николай Бодуров и Слави Петров няма да вземат участие в приятелската среща.