потребители: 18456

Теодора Вутова с добро класиране в Австрия
вторник 17 януари, 2017  |   882

Една от най-добрите състезателки по фехтовка на ЦСКА Теодора Вутова постигна добро класиране на турнир в Австрия. Армейката завърши на 25-о място от 140 кадетки на Европейската купа в Модлинг. Вутова загуби с 10:15 от представителката на Съединените щати Кара Линдер. В последствие американката спечели бронзов медал от турнира.
Това е трето класиране в Топ 32 за Теодора от началото на сезона. Следващата надпревара, в което тя ще вземе участие, е силен турнир в Букурещ. Очакванията са в него армейката да завърши в челната осмица.
При кадетите състезателят на ЦСКА Теодор Тончев остана на 139-а позиция от 190 участници. Вутова и Тончев бяха водени от изпълнителния директор на Фехтовален клуб ЦСКА Добрин Гьонов.