потребители: 18467

2 бронзови медала за фехтовачите на ЦСКА
събота 10 декември, 2016  |   1724

Фехтовачите на ЦСКА спечелиха два бронзови медала от турнира за Купа България. Георги Христов завоюва третото място при 15-годишните момчета, а Белослава Иванова взе бронза при момичетата на същата възраст в Първи кръг от турнира. Армейците дадоха сезиозна заявка за класиране на "Мастърс" турнира. Това зависи от представянето им във Втори кръг на надпреварата. Станимир Пелов зае осмото място при 11-годишните. Медалистите бяха наградени от Панчо Пасков, който участва на Олимпийските игри в Рио де Жанейро през лятото. Турнирът от Първи кръг продължава утре. В 9:00 часа започва борбата за отличия при 13-годишните, а в 14:00 часа стартира надпреварата при кадетите. Състезанията се провеждат в залата на Национална спортна академия.