потребители: 22463

4 победи от 4 мача за волейболната школа на ЦСКА
събота 10 декември, 2016  |   2550

Волейболистите от школата на ЦСКА постигнаха 4 победи в 4 мача, който изиграха днес. С успех се поздравиха прекадетите, кадетите, прекадетките и девойките младша възраст.

В зала "Раковски" се проведоха срещите на момичетата. По-малките победиха с 3:1 гейма ЦПВК. Възпитаничките на Мила Кьосева загубиха първия гейм с 19:25, но успяха да обърнат резултата от 0:1 до 3:1 след по-убедителна игра в следващите три части. Тях те взеха съответно с 25:23, 25:8, 25:21. Това беше последният мач за годината за армейките.

Във финалния си двубой за 2016 девойките младша възраст постигнаха чиста победа срещу ЦПВК с 3:0 гейма (10:25, 11:25, 15:25). Момичетата на треньора Асен Методиев приключват полусезон без загубен гейм и са убедителен лидер в първенството.

Прекадетите приеха своите връстници от Септември ПС в зала "Васил Симов". Момчетата на Станислав Георгиев победиха с 3:0 гейма. Армейците са лидери в класирането на регион "Витоша".

Мачът на кадетите срещу Септември ПС не се игра. Възпитаниците на Симеон Симеонов записаха служебна победа с 3:0 гейма. Червените заемат първото място в първенството.