потребители: 21700

ЦСКА не остави шансове и на Арда
събота 03 декември, 2016  |   3188

Мъжкият волейболен отбор продължава да е безкомромисен в Суперлигата. Момчетата на Александър Попов извоюваха девета победа в деветия си мач. Този път жертва на армейците бе тимът на Арда (Кърджали). Домакините стартираха амбицирано мача и успяха да вземат първия гейм с 25:17. След това обаче в залата имаше само един отбор и това бе тимът на ЦСКА. Червените спечелиха втория гейм на 21, а в третия бяха повече от безапелационни и го взеха на 14. В последната четвърта част домакините се опитаха да се върнат в мача, но волейболистите на ЦСКА в крайна сметка затвориха гейма, а заедно с него и мача на 22 точки.

Най-резултатен състезател за ЦСКА бе Владимир Станков с 20 точки.

Арда - ЦСКА 1:3 (25:17) -  (21:25) - (14:25) - (22:25)

ЦСКА: 1.Пламен Шекерджиев, 9.Ивайло Стефанов, 10.Тодор Костов, 11.Красимир Георгиев, 18. Владимир Станков, 13.Мартин Божилов - либеро (7.Яни Георгиев, 12.Смилен Мляков)