потребители: 23681

ЦСКА със загуба в Разград
събота 05 ноември, 2016  |   1245

ЦСКА загуби с 1:2 гостуването си в Разград срещу местния отбор. Възпитаниците на Едуард Йорданеску започнаха много агресивно срещата, която бе изпълнена с единоборства и нарушения. Чистите голови положения обаче отсъстваха. В 27 минута Вандерсон с далечен удар откри резултата. До края на полувремето играта продължи, а головите положения бяха рядкост. След почивката домакините успяха да отбележат второ попадение чрез Козмин Моци, който се разписа след ъглов удар. В 71 минута ЦСКА остана с 10 души на терена, след като Рафаел Перес получи втори жълт картон за нарушение в центъра на терена. Червените обаче не се притесниха от този факт и тръгнаха по-смело напред. В края на мача първо Лукас Саша от домакините беше на път да си вкара автогол след пробив на Кирил Десподов. ЦСКА стигна до попадение в добавеното време, когато Густаво Кулма с премерен удар не остави шансове на Владислав Стоянов. За повече обаче нямаше време.

Състав на ЦСКА: 12. Китанов, 11. Манолев, 4. Чорбаджийски, 5. Перес, 3. Недялков, 6. Пинто (21.Педро), 10. Нунеш (19.Десподов), 7. Виана (23.Дюлгеров), 17. Симао, 20. Бумал, 26. Кулма